Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1682

Сигнал №1682

Начало
28.10.2020
ID:
1682

Място/адрес: ул. „Стара планина“ 14, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Точно преди една година улица Стара планина беше закърпена след водния цикъл. Една година по-късно изпращам снимки на състоянието и. Преди около два месеца беше отново разкопана може би от Аресгаз и оставена на чакъл. От снимките се вижда, пътя е пропаднал... Какъв е срока на възстановяване на настилката след копаене от Аресгаз или кабелните оператори. Някой контролира ли действията им. Няма място на улицата да преминават коли. Да не говорим, че се отвориха нови дупки от изронени карпежи.


Статус: В процес

Присъединени: 0