Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 1688

Сигнал №1688

Начало
01.11.2020
ID:
1688

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: Добрич, Гробищен парк, 9305 Гробищен, Добрич, България

Описание: Във в.з. Лозята по улица Първи път на 700-800 метра от старческият дом на прав участък жител на лозята по собствена преценка изгражда т.нар.легнал полицай. Той не го обозначил, което го прави трудно различим от пътя и създава опасност за птп или повреда по автомобилите. Молим за проверка. Трябва да бъдат премахнати защото са опасни.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител