Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1689

Сигнал №1689

Начало
02.11.2020
ID:
1689

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Панайот Хитов“ 33Г, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Неправилно паркирали автомобили на автобусна спирка. 20м преди спирката, неправилно паркирали автомобили на пътното платно при забраняващ знак


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

30.11.202016:32

Ул. "Панайот Хитов" и прилежащите улици са в зоната за изпълнение на задачи от пеши патрули към звено "Общинска полиция" обслужващи територията на град Добрич. При извършване неколкократни проверки по отношение на подадения сигнал са установени множество неправилно паркирани автомобили, за което са съставени уведомления за налагане на глоби с фиш по Наредба за ОБДДВПСПТ на Община град Добрич.


Всички видове сигнали