Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 169

Сигнал №169

Начало
11.04.2017
ID:
169

Друго

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 24, 9300 Добрич, България

Описание: В цял Добрич върху дърветата са поставени рекламни афиши. Част от местата са ул. Вардар, бул. Русия, бул. 25-ти Септември (вкл. пешеходната зона). Афишите се премахват от гражданите, но всеки ден се поставят нови. С поставянето на афишите се нарушава чл.28. (1) от наредбата за осигуряване на обществен ред. Моля афишите да бъдат отстранени и срещу нарушителите да бъдат предприети мерки за прекратяване на тази практика. Прикачвам снимки, на които се виждат телефони и имена на фирми.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

13.04.201715:13

Служители от ОбП „УДП“ регулярно премахват новопоявили се рекламни обяви, а инспекторите на Общината съставят Актове на установени извършители. Всеки гражданин е свободен да премахва подобни печатни материали от дървета и стълбове на градската инфраструктура. Общината НЕ издава разрешение за поставяне на такива материали на тези места, така че всеки печатен материал върху дърво или стълб е поставен там В НАРУШЕНИЕ.


Всички видове сигнали