Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 1695

Сигнал №1695

Начало
04.11.2020
ID:
1695

Боклук/сметище

Място/адрес: ул. „Еделвайс“ 12, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: След ремонт на апартамен са изхвърлени стари мебели, врати, дивани. Вместо да се поръча контейнер, те са изхвърлени до кофите за боклук..Моля да бъдат изхвърлени от съотвените фирми, понеже сметопочистващата фирма не го прави, а и не е тяхна работа!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител