Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1707

Сигнал №1707

Начало
13.11.2020
ID:
1707

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Витоша“ 10, 9300 Център, Добрич, България

Описание: Трети ден има кола, която запушила достъпа до входа и гаражите на ул. Абрит 8. Според закона 98 Ал. 1 , това е абсолютно забранено ! Няма достъп за линейка или пожарна ако се наложи, трябва ли един човешки живот да се погуби, заради небрежие то на някой? Съдедния вход си паркират колите пред входа и достъпа за нас е само един. Трети ден се чудим , как да достигнем до гаражите си.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител