Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1713

Сигнал №1713

Начало
29.11.2020
ID:
1713

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 23А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, искам да обърна внимание към разрушена настилка в ганга между блок Пирин и аптека Добруджа. Много от плочките са разлепени или липсващи. Разлепените плочки се пълнят отдолу с вода и при стъпване върху тях, плисват върху краката на преминаващия. Обикновено това е кална вода и доста мръсна и е много неприятно. Молбата ми е да бъде огледано мястото и ако е възможно да бъде извършен ремонт на настилката, тъй като мястото се ползва от много хора всеки ден. С уважение Гр.Димитрова


Статус: В процес

Присъединени: 0