Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 1741

Сигнал №1741

Начало
04.01.2021
ID:
1741

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 6, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Живущите от ул. "Кирил и Методий" 6, вх. Б, отправяме своят апел към Вас Община град Добрич да се вземат мерки относно ежедневното неправилно паркиране на леки и товарни автомобили пред входа и възпрепятстват нормалното преминаване на живущите.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител