Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 1758

Сигнал №1758

Начало
16.01.2021
ID:
1758

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Вардар“ 47, 9305 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: От доста време паркира на зелените площи и от зелени площи станаха кални площи, при преминаването през тротоара има улегнали павета. Забележка му е направена от живущите и продължава да спиеажи каля. Моля да обърнете внимание.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител