Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 1769

Сигнал №1769

Начало
02.02.2021
ID:
1769

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 7, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: От края на месец ноември 2020 година е паркиран неправилно лек автомобил Фолксваген Поло ТХ1956АМ по ул. Кирил и Методий 7 . Ограничава видимостта при излизане на живущите от двора, заема парко място през натоварената с движение работна седмица. Видимо автомобила не е каран - местен.


Статус: В процес

Присъединени: 0