Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 1784

Сигнал №1784

Начало
23.02.2021
ID:
1784

Боклук/сметище

Място/адрес: бул. „Добричка епопея“ 1, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Непосредствено до стълбите отвеждащи до бул. Добричка епопея, до нефункциониращия подлез и до вх. А на жк Албени 1, има голямо количество отпадъци. Част от тях вероятно са биологично опасни за хора и животни; има бутилки с течности от неизвестен характер. Аз събрах два чувала отпадъци, но е работа за професионалисти. Това е място с натоварен поток от хора — деца, които ползват обществения транспорт и ходят на училище в “Стефан Караджа” и Езикова гимназия минават от там.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител