Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 1808

Сигнал №1808

Начало
08.03.2021
ID:
1808

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Боряна“ 46А, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Здравейте,имам съседка,която отглежда 2кучета в апартамента си,тези кучета пикаят и ходят по голяма нужда на терасата,след което всичко се изхвърля през нея,кучетата се къпят и всичката тази вода се излива през чучура на терасата,някаква смрад е под терасата,сутринта и направих забележка и слезе да изчисти и измие.Успях да направя клип който прилагам,апартамента се намира в средата и терасата е зад блока


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

30.03.202110:13

Инспектори по „Опазване на околната среда“ към Община град Добрич извършиха проверка на посочения от Вас адрес. По време проверката не се установи замърсяване с животински фекалии и неприятна миризма. Собственикът на животните представи ветеринарномедицински паспорти на кучетата и е уведомен да не нарушава разпоредбите на Раздел III „Задължения на стопаните“ на Наредба за отглеждане на кучета, за овладяване популацията на безстопанствени животни на територията на Община град Добрич и организация на работа и условия на отглеждане на кучета в Общински приют за безстопанствени животни.


Всички видове сигнали