Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 1813

Сигнал №1813

Начало
09.03.2021
ID:
1813

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ж.к. Иглика 1, вход а, 9301 ж.к. Иглика, Добрич, България

Описание: Имаме пропаднал път с дупки в началото на жк. Иглика 1 пред вход а, където ако минеш с ниска кола опираш отвсякъде и слизаш да гледаш какво се е счупило. Не може да се паркика пред входа понежа ако тръгнаш да се въртиш из дупките опираш още по-мощно. Особено при лоши условия със сняг и ори образували се там коловози става пълен ужас. А това е началото на един квартал!!! Още с влизането усещаш серия от дупки!


Статус: В процес

Присъединени: 0