Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 183

Сигнал №183

Начало
08.05.2017
ID:
183

Повреден мост

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 2, 9305 Добрич, България

Описание: Моля да се провери мостът до Агромагазина по бул."Русия"Има опасност от падащи предмети!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител