Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1834

Сигнал №1834

Начало
27.03.2021
ID:
1834

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Георги Измирлиев“, 9300 Добрич, България

Описание: Недопустимо е в 21 век децата ни да няма къде да играя и детските площадки да изглеждат по този начин. Това е липсваща детска площадка в района на хотел Изида - децата, които живеят в тази Централна част на града са ощетени и нямат никакви забавления - нито пясъчник, нито пързалки, нито съоръжения за катерене и т.н. Нека общината вземе мерки и да направи децата ни щастливи!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

28.04.202117:18

Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомявам, че през изминалата 2020 г. са изградени общо 7бр. детски площадки, 3 от които са разположени в централна градска част. Реалните възможности на общинския бюджет за инвестиции със собствени бюджетни средства са ограничени. В програмата за капиталовите разходи на Община град Добрич за 2021 г., са предвидени средства за финансиране на изграждането на 4бр. детски площадки на територията на града. За благоустрояване на жилищни квартали и изграждане на нови детски и спортни площадки, както и за доставка на нови уреди и съоръжения Община град Добрич търси възможности, чрез привличане на спонсори или включване в проекти, с които се кандидатства за външно финансиране по оперативни програми.


Всички видове сигнали