Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1838

Сигнал №1838

Начало
05.04.2021
ID:
1838

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Дора Габе“ 6, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте ,имаме две дървета пред блока ,които трябва да бъдат окастрени .Благодаря.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител