Сигнали в Добрич днес

В процес 850 Приключени 1326

Сигнал № 184

Сигнал №184

Начало
12.05.2017
ID:
184

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Брацигово“ 1, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте! На ул. Брацигово 1 ни се намира паркинга за коли. Непосредственно да моята първа кола в редицата се намира дърво което чакаме всеки мовент да падне. Подсечено е в корена а е огромно . Ситуацията е много сериозна и Ви молим за съдействие от ваша страна за отсраняването му. Точно там всяка вечер си играят деца и не ни се мисли какво може да стане. Забелязахме прореза в дървото днес тъй като беше обрасло с издънки и не се виждаше докато днес не почистихме там. Спешно молим!!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител