Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 187

Сигнал №187

Начало
17.05.2017
ID:
187

Опасна детска площадка

Място/адрес: Ж.К. Дружба III 35V, 9305 Добрич, България

Описание: Здравейте! Има скъсана панта на едната от вратичките на детската площадка и счупено стъпало на пързалката.Стъпалото няколко пъти го поправяхме,но вече е невъзможна поправката му,без подмяна.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител