Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 1898

Сигнал №1898

Начало
25.05.2021
ID:
1898

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Крайовски договор“, 9300 Запад, Добрич, България

Описание: Преди дни Ви писах за проблема, но днес в8:30 имаше предпоставка за ПТП два леки автомобила на завоя щяха да се блъснат .Кой ще е виновен? И кой ще си търси правата.Общината с дупката,този който се опитва да я избегне,или този който си кара в своето платно?


Статус: В процес

Присъединени: 0