Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 1901

Сигнал №1901

Начало
27.05.2021
ID:
1901

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Михаил Андреев“ 2, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: Непозната кола с рег. ВР4901СХ е блокирала входа на три гаража, при което същите не могат да се използват от собствениците си.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

25.06.202114:21

Сигналът е изпратен по компетентност до Първо РУ Добрич. Във връзка със сигнала за неправилно паркиране на МПС с рег. № ВР4901СХ пред гаражи по ул. "Михаил Андреев" е изпратен репатриращ екип на място, който не е установил такъв автомобил по улицата. Във връзка със сигнала за нарушаване на обществения ред по ул. "Осъм" са насочени нарядите от звено "Общинска полиция" да извършват периодично обход в района на улицата.


Всички видове сигнали