Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1905

Сигнал №1905

Начало
28.05.2021
ID:
1905

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Георги Измирлиев“, 9300 Св. Георги, Добрич, България

Описание: Уважаеми, Господа, Площадката в иначе красивия парк св.Георги е в окаяно състояние! Освен това на територията, на която е редно да играят децата са разположени атракциони, които я използват за развиване на бизнес на гърба на пълния с безработни родители град. Моля, направете детска площадка, която да замени пластмасовия кич и да даде свобода на децата - най-ценния капитал на всяко общество! С уважение, Ивелина Илиевска С уважение, Ивелина Илиевска


Статус: В процес

Присъединени: 1