Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1912

Сигнал №1912

Начало
08.06.2021
ID:
1912

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Сан Стефано“ 48, 9300 Център, Добрич, България

Описание: По отсечката от бул. Трети Март до входа на парк СВ Георги , няма нормален тротоар , по който да премине майка с детска количка, пътното платно е безобразно с множество дупки, на местата с тротоар няма подход за количките, налага се да се движим по пътното платно, където за да избегнат дупките , автомобилите се движат срещу количката с бебето.... от където се подразбира, че е изключително опасно за предвижвани до ПАРКА. Липсват пешеходни пътеки , както и маркировка на пътя. Тревата е 1м.висока!!


Статус: В процес

Присъединени: 3