Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 1916

Сигнал №1916

Начало
14.06.2021
ID:
1916

Наводнена улица/подлез

Място/адрес: ул. „Генерал Столетов“ 2, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: При падане на по-силни дъждове, водата идваща от ул. Калиакра, ул. Загоре, ул. Иван Шишман, ул. Баба Тонка и ул. Вида Димитрова приижда и изхвърля капаците на каналните шахти на кръстовището менжу ул. Генерал Столетов и ул. Вида Димитрова. Съответно водата избива и в къщите в близост каналните шахти.


Статус: В процес

Присъединени: 0