Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1935

Сигнал №1935

Начало
05.07.2021
ID:
1935

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: ж.к. Дружба IV 42Б, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: 2 не работеще лампи по пътеката от Бар Ники към блок 28 на Дружба 3


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител