Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1936

Сигнал №1936

Начало
06.07.2021
ID:
1936

Друго

Място/адрес: ул. „Чайка“ 48, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте от 10.06.2021г. имаме проблем с ВиК налягането. След почти месец без нормално течаща вода, жалби , десетки обаждания, ВиК дойдоха и констатираха проблем с крана, намиращ се на улицата. Налага се подмяна, като ни препратиха към община Добрич , понеже крана все още е в гаранция. Моля, да се предприемат мерки максимално бързо , защото през летния сезон ние не разполагаме с нормална вода и само ни прехвърлят от институция към институция. Спорен ден!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител