Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Сигнал № 1944

Сигнал №1944

Начало
14.07.2021
ID:
1944

Място/адрес: ул. „Вардар“ 61, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: на кръстовището на ул."Осми март" и ул."Вардар" има няколко дупки и неасфалтирана запушена с камъни авария от В и К. Кога ще благоволите да пооправите ул."Вардар" в частта от ул."Никола Петков" до бул."Русия"?


Статус: В процес

Присъединени: 0