Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1949

Сигнал №1949

Начало
26.07.2021
ID:
1949

Друго

Място/адрес: Добрич, бул. 25 септември, преди ДКЦ2, 9300 Север 1, Добрич, България

Описание: Дерето до Темакса трябва да се почисти.Мирише гадно и водата не може да се оттича.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

09.08.202113:17

Във връзка със сигнала Ви уведомявам, че дерето на река Добричка ежегодно подлежи на почистване. И тази година Община град Добрич ще сключи договор с фирма, която ще се заеме с почистването на коритото от попаднали в него отпадъци също така и с третиране на прорасналата по протежението растителност. В рамките та договора ще бъдат почистени силно замърсените участъци.


Всички видове сигнали