Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1958

Сигнал №1958

Начало
10.08.2021
ID:
1958

Място/адрес: ул. „Албена“ 11, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Отново препълнени контейнери от който се разнася ужасна миризма.Контейнерите са разположени пред личните ни домове без наше съгласие!Миризмата от тях възпрепядства отварянето на прозорците ,както и използване на личните ни дворове.Част от боклуците хвърчат из дворовете ни или пред самите ни порти.Жувущите от съседни улици си изхвърлят и умрелите животни около контейнера.За пореден път молим да бъдат изместени контейнерите на място където сметне за добре общината.


Статус: В процес

Присъединени: 0