Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1963

Сигнал №1963

Начало
14.08.2021
ID:
1963

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Хан Омуртаг“, 9300 Център, Добрич, България

Описание: Междублоковите пространства и детските площадки в района на “петте кьошета” , посока новото кръгово към ЖП гарата са пълни с бълхи. Преносители са многото улични котки. Бълхите на снимката са от дрехите на децата ми. Вземете мерки !!! Моля !!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

31.08.202109:06

Във връзка със сигнала Ви уведомявам, че всички детски площадки са третирани срещу кърлежи и бълхи през месеците април и май 2021 г. от фирма "ДДД -1" ООД. На всички обработени площи бяха поставени табелки с информация за датата на извършената обработка, използван препарат, карантинен срок, както и контакти на фирмата изпълнител. Въпреки това на 18.08.2021 г. на посочената от Вас детска площадка е извършена и трета обработка. Тъй като финансовият ресурс за тези дейности не е достатъчен за обработка на цялата територия на Община град Добрич, приоритетно се обработват местата за широко обществено ползване (детски площадки, централни градски части, Градски парк "Свети Георги"). Благодаря за изразената гражданска позиция. За по-бърза и ефективна комуникация, Община град Добрич е обявила "зелен телефон" - 058/ 604 573, на който гражданите могат да дават мнения, сигнали и предложения.


Всички видове сигнали