Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1969

Сигнал №1969

Начало
26.08.2021
ID:
1969

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 52, 9300 Русия 1, Добрич, България

Описание: Кола паркирана на тротоара точно пред входната врата на жилищния блок! Вземете мерки защото това е ежедневие и скоро сигурно ще започнат саморазправите! Многобройни са и паркираните коли в зелените площи около блоковете.


Статус: В процес

Присъединени: 0