Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 1971

Сигнал №1971

Начало
27.08.2021
ID:
1971

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“, Добрич, България

Описание: Пешеходната зона е в укено състояние и не е безопастна за пешеходци, майки с колички, деца и велосепедисти. Мръсотията и праха по улицата са опасни за здравето на гражданите. Плочника на пешеходната зона е срам за града, общината и общинския съвет. Трябва незабавно да се вземат мерки и да се заделят средства от бюджета и да се търси съфинансиране.


Статус: В процес

Присъединени: 0