Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1974

Сигнал №1974

Начало
31.08.2021
ID:
1974

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „Русия“ 49, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: Площадката се намира близо до детска градина 24. Има начупени и опасни пързалки, изключително мръсно е, олющена е боята.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител