Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1981

Сигнал №1981

Начало
10.09.2021
ID:
1981

Място/адрес: ул. „Войнишка“ 23, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Искам да подам молба за кофата на улица войнишка 23 която я местят пред входа на казармите а моята къща е точно пред входа ... ние сме семейство с малко бебе ииии това да мирише в двора ни на боклуци е нередно. .кофата си беше на армейска до детската градина но млад господин решава да си я мести на своя глава когато си пожелае и то пред нашата къща. ..


Статус: В процес

Присъединени: 0