Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 1982

Сигнал №1982

Начало
11.09.2021
ID:
1982

Боклук/сметище

Място/адрес: ул. „Христо Ботев“ 101, 9303 Балик Йовково Север, Добрич, България

Описание: От близо месец, жители изхвърлях боклук и покъщнина на зелена тревна площ, в непосредствена близост до контейнерите за смет.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

23.09.202113:03

Контейнерите за твърди битови отпадъци (ТБО) се обслужват ежедневно от сметопочистващата фирма. Пространството около посочените от Вас контейнери за ТБО в действителност беше замърсено с отпадъци от различен произход от недобросъвестни граждани. Специализиран автомобил, снабден с краново устройство при необходимост почиства замърсените площадки. Площадката и теренът около контейнерите бяха почистени на 16.09.2021 г. Благодаря за изразената гражданска позиция. За по-бърза и ефективна комуникация, Община град Добрич е обявила „зелен телефон“ – 058 604 573, на който гражданите могат да дават мнения, сигнали и предложения.


Всички видове сигнали