Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1986

Сигнал №1986

Начало
17.09.2021
ID:
1986

Друго

Място/адрес: ул. „Христо Ботев“ 1, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Куче е редовно оставяно само по цял ден, като всички съседи сме подложени на ежедневния вой и лай, ПО ЦЯЛ ДЕН! Неколкократно сме разговаряли със собствениците, но мерки се взимат само за един или два часа, след това всичко се продължава... До кога? Втора година се случва това! Моля Ви помогнете ни и вземете някакви мерки! Молбата и от целия вход и отсрещния блок! Благодаря! За съжаление не мога да приложа звуков файл. А адресът, на който е кучето е: Христо Ботев, блок 1, етаж 5, апартамент 14.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител