Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1994

Сигнал №1994

Начало
25.09.2021
ID:
1994

Друго

Място/адрес: ул. „Оп. Димитър Ковачев“ 25Г, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Виснали клони на дърветата по ул. ЯСНА ПОЛЯНА, ограничаващи видимостта


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

14.10.202108:34

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, на ОБП „Устойчиви дейности и проекти“ е възложено премахване на провисналите клони от ясена, който се намира на североизточния тротоар на кръстовището между ул. „Оп. Димитър Ковачев“ и ул. „Ясна поляна“ . Резитбата ще бъде извършена в срок до 30.11.2021 г


Всички видове сигнали