Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1996

Сигнал №1996

Начало
04.10.2021
ID:
1996

Друго

Място/адрес: ул. „Драва“ 8, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Има изсъхнали дървета на ул. Драва 8 и на ул. Хан Тервел. Голяма опасност е да паднат върху къщи или коли и да направят големи порази. Молим Ви в най-кратък срок да се отзовете!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител