Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1999

Сигнал №1999

Начало
09.10.2021
ID:
1999

Улична дупка

Място/адрес: бул. „Добруджа“, Добрич, България

Описание: Пропадане пред shell в дясното платно посока Рилци


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

01.12.202111:31

Извършен е оглед от служители на Община град Добрич. Констатирано е минимално провисване на асфалтовата настилка пред бордюрите около 1 кв. м., което не попада в обхвата на проект "Подобряване на връзката с TEN-T мрежата в трансграничния регион Меджидия-Добрич", финансиран по европейска програма.Участъкът остава под наблюдението на специалисти от Община град Добрич и при констатиране на промяна в състоянието на трасето ще бъдат взети мерки по отстраняването на дефектиралата настилка. Уверяваме, че поставените от Вас проблеми остават в полезрението за контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали