Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1525

Сигнал № 2001

Сигнал №2001

Начало
11.10.2021
ID:
2001

Място/адрес: ул. „Хан Тервел“ 15, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Така изглежда тротоара по ул.Хан Тервел-непроходим от клони, строителни отпадъци от рушащи се сгради и храсталаци. По отношение на рушащите се сгради подадох сигнал през 2019 г, но реакция няма.


Статус: В процес

Присъединени: 0