Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2002

Сигнал №2002

Начало
11.10.2021
ID:
2002

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ж.к. Дружба IV 67В, 9305 ж.к. Дружба IV, Добрич, България

Описание: Отворена шахта от канализацията за мръсна вода на завоя на ул. Стефан Стамболов, до бившия Дом "Дъга"!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител