Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2003

Сигнал №2003

Начало
14.10.2021
ID:
2003

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: ул. „Еделвайс“ 2, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Уважаеми г-н Кмет, желая да подам сигнал за неработещо осветление на адрес ул. Абрит №3/ул. Еделвайс №2. Моля да се разпоредите да реагират възможно по-скоро. Хубав ден Ви пожелавам!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител