Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2004

Сигнал №2004

Начало
15.10.2021
ID:
2004

Друго

Място/адрес: ул. „Катюша“ 12, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, точно пред входа на къщата ни има дърво /липа/, кореновата система на въпросното дърво е силно развита и повдига тротоарните плочки, които вече са много изпочупени и са навлезли вече в гаража ми, който е в съседство. В основата на короната дървото е започнало да нагнива и да се напуква, което може да доведе до счупване на клоните и до увреждане на автомобил или човек, които редовно са под короната на дървото.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител