Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2012

Сигнал №2012

Начало
18.11.2021
ID:
2012

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Аврора“, 9300 Русия 3,4, Добрич, България

Описание: Вече няколко месеца теч на скъпа питейна вода , която плащаме.Някой не взема мерки. Това е безотговорност!!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител