Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 203

Сигнал №203

Начало
15.06.2017
ID:
203

Място/адрес: бул. „Русия“ 36, 9300 Добрич, България

Описание: Между ул."Арда "и къщите до у-ще "Климент Охридски"има буйна растителност.Балдараните са два метра високи.Съседи се оплакаха ,че от там излизат змии.Моля за съдействие от ваша страна за окосяване и обезпаразитяване на тревата .Ние живеем там,имаме малки деца.


Статус: В процес

Присъединени: 0