Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2030

Сигнал №2030

Начало
21.12.2021
ID:
2030

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Вида Димитрова“ 5, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание:


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител