Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2039

Сигнал №2039

Начало
14.01.2022
ID:
2039

Улична дупка

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 14, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Паркингът зад блоковете и магазин АБЦ е в окаяно състояние. Там живеят много хора и е ужасно да се приберат до тях. Постоянно идват бусове да зареждат магазина и влизат в ужасни кратери по пътчето. Моля да се направи нещо по въпроса.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител