Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2050

Сигнал №2050

Начало
14.03.2022
ID:
2050

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Генерал Колев“ 28, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте! Отново има две огромни дупки по ул. ГЕНЕРАЛ КОЛЕВ 28 ВХ А и много други дупки стигащи и навлизащи в кръговото движение по улицата. Целия град е в окаено състояние от дупки. Недопустимо е да се живее в 21в с такова пренебрежение от ваша страна, града ни прилича на бомбардирана територия.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

21.03.202208:46

Ул. "Ген. Колев" в участъка от бул. "Трети март" до ул. "Л. Каравелов" е предвидена за основен ремонт и рехабилитация от Община град Добрич по инвестиционен проект "Основен ремонт и рехабилитация на улици и тротоари в гр- Добрич", които ще се изпълняват чрез изтеглен дългосрочен кредит. Изготвени са Технически проекти, които в момента са в процес на съгласуване. Строителните дейности по изпълнение на ремонтните дейности се очаква да започнат след подобряване на метеорологичните условия. До започване на гореописаните дейности Община град Добрич поема отговорността периодично да попълва проблемните участъци.


Всички видове сигнали