Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2052

Сигнал №2052

Начало
14.03.2022
ID:
2052

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Балик 59Г, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Здравейте. Искам да съобщя за неправилно паркиране Има постоянно коли по тротоара също така и спрени срещу движението автомобили. Улицата е много тясна и се намира до детска градина. Постоянно има предпоставки за ПТП. Видях планове, че от 2023 ще минава дори и няколко автобуса по нея. Няма ли как тротоарите да се направят с колчета и самата улица дори да е забранена за паркиране. Много е тясна улицата и много много натоварена. Или поне да се наложат малко глоби. Ще помоля за съдействие


Статус: В процес

Присъединени: 0