Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2060

Сигнал №2060

Начало
18.04.2022
ID:
2060

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 43, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Изоставен автомобил и неправилно паркиран. Автомобилът е паркиран в тревните площи и изоставен от близо 2 годни никой не го посещава и използва. Моля да го премахнете от там.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

03.05.202208:45

На автомобила е залепен стикер - предписание за преместване от имот общинска общинска. След изтичане тримесечния срок, от датата отбелязана на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на автомобила. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали