Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2064

Сигнал №2064

Начало
30.04.2022
ID:
2064

Опасни висящи кабели

Място/адрес: ул. „Вида Димитрова“ 19, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: След водния цикъл имаме сериозно пропадане на електрическия стълб и от там пропандали електрически табла до земята. Висящи кабели и т.н Беще обещано от служител на енерго дружеството, че до септрември 2021 ще бъде подменено и поправено всичко. Но това беше една голяма лъжа. Абсолютно нищо не е направено по въпроса! Трябва ли да стане инцидент за да се задейства някой?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител